СЕО означає пошукову оптимізацію. Це процес отримання трафіку з "безкоштовних", "органічних", "редакційних" або "природних" результатів пошуку в пошукових системах.

СЕО оптимізація сайту – це сукупність методів, які зроблять сайт не лише цікавим для користувача, а й зрозумілим та близьким для пошукових систем. Тобто, коли на сайті багато хорошої інформації, але при запиті в пошуковій системі він знаходиться в числі результатів на останніх місцях, його ніхто там не прочитає. Але якщо пошукова система видасть сайт серед перших результатів, відсоток відвідуваності та доходів зросте.

icp-seo

Аудит сайту, аналіз конкурентів, створення стратегії СЕО просування

Спочатку ми аналізуємо сайт, а потім формуємо поетапно стратегію просування, щоб сайт більш ефективно передавав ключові слова пошуковим системам. Наша кінцева мета – залучити більше відвідувачів та більш високу конверсію продажів від потенційних клієнтів.

ПРОЦЕС ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Семантичне ядро

СЯ - головний інструмент просування та наповнення сайту. Тому першим основним завданням буде збирання ключових запитів для сайту.

Аналіз конкурентів

Аналіз конкуренції на ринку дасть можливість вивчити потреби клієнта та недоліки клієнтів, щоб стати лідером у своїй сфері.

Оптимізація сайту

Це перший крок до просування. Покращення сторінок згідно з рекомендаціями пошукових систем дасть велику перевагу у гонці за перші місця.

Контент сайту

Унікальний і продає контент - один з найголовніших інструментів, що перетворюють відвідувача на клієнта.

Посилальна маса

Що більше говорять про Вашу компанію в інтернеті, то частіше пошукова система пропонуватиме Ваш сайт у результати видачі.

Аналіз роботи

Під час розкручування сайту важливо аналізувати результати просування. Такі заходи дають розуміння зростання чи падіння позицій та трафіку

Що ми пропонуємо?

У своїй роботі ми дотримуємося правил: максимальна ефективність та швидкість досягнення результату. Клієнтам надається підтвердження виконаної роботи. Співпрацюйте з нами та Ви отримаєте впевненість у ефективному просуванні вашого сайту.

Ми не тільки надаємо послуги SEO та інтернет-маркетингу, але також пропонуємо широкий спектр супутніх послуг, таких як веб-дизайн, рекламу з оплатою за клік, аудит сайтів, просування у соціальних мережах, брендинг та низку інших.

ukUkrainian