6 шаблонів WordPress для сайтів криптовалют

Трейдерів, криптодобів, криптоконсультантів,консультацій цифрової валюти, ви будете отримувати вигоду з використання шаблонів криптовалют сайту. Від ексклюзивних шаблонів криптографії до більш загальних фінансових.

Незважаючи на те, що крипто-валюти були досить давно (Bitcoin народився в 2009), справжнє захоплення з ним, здається, сталося зараз. Чи ви дивитеся ТВ-шоу, читаючи блог або базікати з друзями в пабі, дебати про криптовалюти неминучі.

Хоча є багато людей, які хотіли б інвестувати, торгувати або почати видобуток, є багато людей, які зацікавлені в наданні своїх послуг.

Шаблони WordPress для сайту криптовалют

Якщо це так, ми підготували спеціальний набір шаблонів для вас криптовалютних сайтів. Хоча деякі з них зосереджені виключно на цифрових валютах, інші можуть бути використані для всіх фінансових заходів. Всі вони легко настроюється і досить гнучким, що ви можете створити дуже затребуваний сайт криптовалют.

Бітлайн

6 шаблонів WordPress для сайтів криптовалют6 шаблонів WordPress для сайтів криптовалют
Btтaйн — потужний шаблон HTML для сайтів Крипта та Bitcoin. Він сучасний і елегантний, тому кінцевий продукт завжди легко досягає професійного рівня. Шаблон включає в себе все необхідне, щоб створити успішний сайт в індустрії цифрової валюти. Надайте всю необхідну інформацію, повідомляйте відвідувачам про крипто-умови, запропонуйте свої послуги і допоможіть їм почати роботу з Біткойн або будь-якої іншої Altcoin.

Для тих, хто потребує швидкого і ефективного рішення, щоб почати працювати в Інтернеті, використовуючи шаблони сайтів з криптовалютами, ви можете зробити ваше життя набагато простіше. Бітлайн є одним з інструментів, що забезпечує все необхідне, щоб створити фантастичний сайт для людей, які хочуть заробляти гроші на склепі.

Демо/купити

Не забувайте про хостинг. Для такого проекту потрібен якісний хостинг для сайту,тому що трафік на сайт обіцяє бути не маленьким.

Крипто
6 шаблонів WordPress для сайтів криптовалют

Хоча це може здатися складним, створення сайту для криптовалют, по суті, не так важко. З правильним шаблоном, ви можете досягти великих результатів з мінімальними зусиллями. Один з продуктів, які ви, безумовно, хочете використовувати це шаблон називається крипто. Шаблон зосереджується на видобутку Bitcoin, торгівлі, обміну Bitcoin та інвестиціями. При правильному підході, ви можете стати володарем великої і потужної платформи для заробітку грошей на криптовалюті.

Хто планує запустити новий проект криптовалют, тепер ви можете зробити це за допомогою цього Криптошаблону. Шаблон заснований на початкове завантаження 3 для повної гнучкості та чуйність. Код організований, і шаблон добре документований, щоб зробити процес настроювання простішим. Крім того, крипто сумісний з великою кількістю браузерів і платформ.

Демо/купити

Хамонер плюс

6 шаблонів WordPress для сайтів криптовалют
Всякий раз, коли є величезний попит на щось, ви знаєте, що багато продуктів і послуг буде адаптуватися з ним. З ростом цифрових валют було створено запит на створення шаблонів сайтів з криптовалютами. Все більше кваліфікованих фахівців, і агентств перенастроїти свої підприємства, пропонуючи веб-сервіси для людей, які зацікавлені в темі криптовалют.

Він ідеально підходить для сторінки калькулятора Bitcoin, видобутку Bitcoin, спільного цифрового веб-сайту або що-небудь ще пов’язане з видобутку Bitcoin. Ви отримуєте більше ста сторінок HTML, візуальний макет сторінки і вибір між макетами. А також, як і у бібліотеці CSS3, можна анімувати будь-який елемент потрібного шаблона.

Демо/купити

Оптима

6 шаблонів WordPress для сайтів криптовалют
Оптима-це багатофункціональний шаблон сайту, який можна використовувати для фінансових та криптовалютних сайтів. Але в цілому, Оптима підходить для будь-якого Інтернет-проекту, який потребує високої продуктивності, швидко монтується і пошукової оптимізований сайт.

З десяти дуже різних домашніх сторінок, Оптима пропонує вам широкий спектр опцій, які ви можете поєднати в приголомшливий сайт. І вам не потрібно багато знань про програмування та дизайн, щоб досягти успіху у створенні вашого першого сайту криптовалют. Оптима є адаптивним початкове завантаження 4 шаблон, який поставляється з революційним слайдер без додаткових витрат. Мега меню дозволяє створювати будь-який тип навігації вам подобається, і CSS3 анімація допоможе вам дати хороший дизайн на вашій сторінці. Обширна документація і організований код відіграють велику роль, коли мова заходить про спрощення налаштування.

Демо/купити

Промислових

6 шаблонів WordPress для сайтів криптовалют6 шаблонів WordPress для сайтів криптовалют
На перший погляд, шаблон здається таким, що він не має нічого спільного з цифровими валютами. Не дозволяйте ім’я вас дурнем. Незважаючи на те, що це стосується промисловості і інжинірингу, індустріально щось більше. Шаблон з безліччю доступних демонстраційних сторінок, присвячених видобутку Bitcoin. Крім того, односторінковий шаблон для видобутку Bitcoin також є частиною промислового комплекту.

Поряд з основними сторінками, промислова також має різні внутрішні сторінки, придатні для вашого нового створення сайту з Bitcoin-тематичний.

Демо/купити

Bitunet

bitunet

Якщо ви були напоготові для вражаючий шаблон для сайту криптовалют протягом тривалого часу, можливо, що ваш пошук майже закінчена. Bitunet швидко Розбийте всі можливі межі і дасть вам шанс створити незабутній онлайн проект. Ряд дитячих тем і готових сторінок дозволить вам створити надійний сайт і взяти його на абсолютно новий рівень. І ніяких проблем з його будівництвом. Тільки один клік-і установка обраної Вами теми або плагіна буде зроблено. Крім того, легкий у використанні елементної структури сторінки дозволить полегшити створення нового онлайн-проекту і зробити вас повністю забути про код.

Демо/купити

Дякуємо вам за відвідування веб-сайту WEBiSEO і читаєте цю статтю! Ми дійсно цінуємо це! Тепер ви можете дізнатися, як створити веб-сайтза допомогою даних шаблонів WordPress.

Оставьте ответ